Портативна колонка з RGB-підсвічуванням BT/TF/Wireless Charger/USB/FM/AUX 20 Вт, білий

Big
BT2301W
899,00
грн.
1000,00
грн.

Отримайте безліч функцій в одному стильному пристрої - нашій багатофункціональній лампі-нічнику Big G BT2301!

Завдяки вбудованому Bluetooth-динаміку ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою, а вбудований будильник допоможе вам прокинутися вчасно і легко. Налаштуйте атмосферу в кімнаті за допомогою системи RGB-підсвічування і створіть необхідний затишок. А бездротова зарядка робить використання лампи-нічника ще більш зручним.

Широкий спектр кольорів
Колонка з підсвічуванням має 16 мільйонів кольорів і 256 режимів підсвічування, які за допомогою додатка можна легко налаштувати для читання, роботи, відпочинку, навчання або сну. Незалежно від того, чи потрібне вам яскраве освітлення для енергійної роботи або м'яке світло для розслаблення перед сном, у вас завжди буде відповідний режим підсвічування.
Якісний звук
Крім усього іншого, у цієї колонки є ще одна приголомшлива особливість. Вона обладнана двома вбудованими динаміками, які здатні відтворювати звук високої якості і створювати об'ємний звуковий простір. Це дає змогу вам насолоджуватися вашою улюбленою музикою прямо з вашого смартфона або іншого пристрою. Для під'єднання колонки до вашого пристрою використовується технологія Bluetooth. Просто увімкніть Bluetooth на вашому пристрої, знайдіть колонку в списку доступних пристроїв і виконайте сполучення.

Країна виробництва: КИТАЙ