Очищувач вакуумний для пор шкіри обличчя 3 в 1 апарат для чищення чорних точок Sokany SK-319

Sokany
SK319
529,00
грн.
750,00
грн.
Перетворіть свій ритуал догляду за шкірою з Sokany SK-319 - вакуумним апаратом для чищення пор, що забезпечує потрійний ефект в одному пристрої. Насолоджуйтесь інноваційною технологією сучасного догляду за шкірою обличчя з унікальними характеристиками.

Основні характеристики: Зарядка через USB. Зручне заряджання з використанням USB-кабелю забезпечує гнучкість використання і дає змогу вам піклуватися про шкіру де завгодно. Індикація заряду і сили всмоктування. Інтегрований дисплей відображає рівень заряду батареї та силу всмоктування у відсотках, забезпечуючи точний контроль за роботою пристрою. Універсальність для всіх типів шкіри. Спеціально розроблений для всіх типів шкіри - від чутливої до жирної, Sokany SK-319 адаптується під індивідуальні потреби вашої шкіри.

Комплектація: Маленька насадка з круглим отвором: забезпечує слабке і ніжне всмоктування, ідеально підходить для чутливої шкіри. Середня насадка: призначена для відлущування омертвілої шкіри, сприяючи освітленню і пом'якшенню шкіри. Насадка з великим круглим отвором: забезпечує сильне всмоктування для ефективного видалення чорних цяток. Кабель USB для зарядки: простий і зручний зарядний пристрій для тривалого й ефективного використання вашого очищувача. Приведіть вашу рутину з догляду за шкірою на новий рівень з Sokany SK-319 - вашим вірним помічником у досягненні чистої, свіжої та здорової шкіри обличчя.

Країна виробництва: КИТАЙ

Made on
Tilda